Cart
Loading...
Loading... 13079-001
Vertical Wire Management Loop; 2.5"W (63.5 mm) x 3.32"D (84.3 mm) x 3.94"L (100.1 mm); Black
MSRP $51.19
| Height | 3.47" (88.1 mm) |
| Width | 2.5" (64 mm) |
| Depth | 3.2" (82 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 8" (203 mm) |
| Ship Height | 20" (51 cm) |
| Shipping Weight | 0.1 LB (0.05 kg) |