Cart
Loading...
Loading... 12407-123
Adjustable Bracing Kit for 23" Rack; Gray
MSRP $304.28
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |