Cart
Loading...
Loading... 12407-125
Adjustable Bracing Kit for 25" Rack; Gray
MSRP $322.62
| Width | 25" (635 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |