Cart
Loading...
Loading... 12407-223
Adjustable Bracing Kit for 23" Rack; Computer Beige
MSRP $304.28
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | White |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |