Cart
Loading...
Loading... 12407-519
Adjustable Bracing Kit for 19" Rack; Clear
MSRP $273.36
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |