Cart
Loading...
Loading... 11349-223
Equipment Tie-Down Bracket; for use with desktop CPU on 23" Rack; White
MSRP $101.35
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |