Cart
Loading...
Loading... 11349-519
Equipment Tie-Down Bracket; for use with desktop CPU on 19" Rack; Clear
MSRP $92.70
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Clear |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |