Cart
Loading...
Loading... 13697-001
Vertical Power Strip Mounting Kit; for Seismic Frame Two-Post Rack
MSRP $28.55
| Height | 0.6" (15.24 mm) |
| Width | 0.6" (15 mm) |
| Depth | 0.4" (9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8.75" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3.5" (9 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |