Cart
Loading...
Loading... 12291-501
10"Deep Shelf; 2U x 17.25"W (438.2 mm) x 10"D (250 mm); Clear
MSRP $195.24
| Color | Clear |
| Height | 2.2" (56 mm) 2U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 2.9 LB (1.32 kg) |