Cart
Loading...
Loading... 11293-119
16"D (410 mm) Low Profile Shelf; for 19" Rack; Gray
MSRP $184.28
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 16" (410 mm) |
| Height | 3.47" (88.138 mm) 3U |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |