Cart
Loading...
Loading... 11054-119
26"D (660 mm) Shelf; for 19" Rack; Gray
MSRP $324.19
| Color | Gray |
| Height | 7.2" (182.88 mm) 5U |
| Depth | 26" (660.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 43" (1092 mm) |
| Ship Height | 20" (51 cm) |
| Shipping Weight | 8.9 LB (4.04 kg) |