Cart
Loading...
Loading... 11054-519
26"D (660 mm) Shelf; for 19" Rack; Clear
MSRP $308.72
| Color | Clear |
| Height | 7.2" (182.88 mm) 5U |
| Depth | 26" (660.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 8.9 LB (4.04 kg) |