Cart
Loading...
Loading... 11054-719
26"D (660 mm) Shelf; for 19" Rack; Black
MSRP $308.72
| Color | Black |
| Height | 7.2" (182.88 mm) 5U |
| Depth | 26" (660.4 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |