Cart
Loading...
Loading... 11913-723
32" Deep (810 mm) Sliding Shelf; for 23" Rack; Vented; Black
MSRP $754.78
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | Solid |
| Color | Black |
| Height | 2.8" (71 mm) 2U |
| Depth | 32" (813 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 109" (2769 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 27 LB (12.25 kg) |