Cart
Loading...
Loading... 11487-719
CPU/Monitor Shelf with Single Sliding Keyboard Tray; for 19" Rack; Black
MSRP $675.45
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Color | Black |
| Height | 9.54" (242.316 mm) 6U |
| Depth | 2.6" (66.04 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 14" (36 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |