Cart
Loading...
Loading... 11487-E23
CPU/Monitor Shelf with Single Sliding Keyboard Tray; for 23" Rack; Glacier White
MSRP $843.09
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 9.54" (242.316 mm) 6U |
| Depth | 2.6" (66.04 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 12 LB (5.44 kg) |