Cart
Loading...
Loading... 11359-123
Double-Sided Low-Profile Vented Shelf; for 23" Rack; Gray
MSRP $234.97
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 3.53" (89.662 mm) 2U |
| Depth | 20" (508 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 6.5" (17 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |