Cart
Loading...
Loading... 11231-519
Double-Sided Vented Shelf; for 19" Rack; Clear
MSRP $329.49
| Width | 19" (482.6 mm) |
| Type | Vented |
| Color | Clear |
| Height | 6.13" (155.702 mm) 4U |
| Depth | 21.75" (552.45 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 6.6 LB (2.99 kg) |