Cart
Loading...
Loading... 40108-119
Double-Sided Shelf; 6.13"H (155.7 mm) x 19"W x 21.75"D (552.5 mm); Gray
MSRP $219.81
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Solid |
| Color | Gray |
| Height | 6.1" (156 mm) 3U |
| Depth | 21.8" (552 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |