Cart
Loading...
Loading... 11164-723
Heavy Duty Equipment Shelf for 3" (80 mm) Channel; for 23" Rack; Black
MSRP $324.36
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 3" (80 mm) |
| Height | 7.16" (181.864 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |