Cart
Loading...
Loading... 12293-119
Heavy Duty Equipment Shelf for 6" (150 mm) Channel; for 19" Rack; Gray
MSRP $291.28
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Height | 7.16" (181.864 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |