Cart
Loading...
Loading... 16351-719
Heavy Duty Fixed Shelf - Black; 1.75"H (44.45 mm) x 19"W (482.6 mm) x 29"D (736.6 mm); Black
MSRP $237.90
| Type | Solid |
| Color | Black |
| Height | 1.8" (44 mm) 1U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |
