Cart
Loading...
Loading... 11415-523
Sliding Equipment Shelf; for 23" Rack; 18"D (460 mm); Clear
MSRP $695.68
| Width | 23" (584.2 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 7" (177.8 mm) 4U |
| Depth | 18" (457.2 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |