Cart
Loading...
Loading... 10758-101
Small Peripheral Shelf; 3.44"H (87.4 mm) x 19"W x 10"D (254 mm); Gray
MSRP $160.63
| Color | Gray |
| Height | 3.44" (87.376 mm) 2U |
| Depth | 10" (254 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |