Cart
Loading...
Loading... 40750-719
Standard Single-Sided Steel Shelf; 19" rack-mountable; Black
MSRP $92.57
| Type | Single-Sided |
| Color | Black |
| Height | 3.8" (96 mm) 3U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 17.6" (447 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
