Cart
Loading...
Loading... 40750-E19
Standard Single-Sided Steel Shelf; 19" rack-mountable; Glacier White
MSRP $101.82
| Type | Single-Sided |
| Color | Glacier White |
| Height | 3.8" (96 mm) 3U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 17.6" (447 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
