Cart
Loading...
Loading... 40751-719
Standard Double-Sided Steel Shelf; 19" rack-mountable; Black
MSRP $155.55
| Type | Double-Sided |
| Color | Black |
| Height | 3.8" (96 mm) 3U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 17.6" (447 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |
