Cart
Loading...
Loading... 12332-701
Wall-Mount CPU Shelf; Black
MSRP $132.60
| Color | Black |
| Height | 10" (254 mm) |
| Width | 17.8" (453 mm) |
| Depth | 8.2" (207 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 13" (33 cm) |
| Ship Length/Depth | 46" (1168 mm) |
| Ship Height | 13" (33 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |