Cart
Loading...
Loading... 15009-003
MSRP $4.17
| Quantity | |
| Color | White |
| Height | 3.1" (78.7 mm) |
| Width | 3.1" (79 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |