Cart
Loading...
Loading... 13935-701
Velocity Cable Spool Kit; Black; Pack of 4
MSRP $161.47
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Width | 2.5" (64 mm) |
| Depth | 6.1" (155 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 14.125" (36 cm) |
| Ship Length/Depth | 18" (457 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |