Cart
Loading...
Loading... 15002-002
Cable Distribution Spools; 4"H (100 mm); Black; Pack of 100
MSRP $620.31
| Quantity | |
| Color | Black |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 15" (38 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |