Cart
Loading...
Loading... 15003-001
Cable Distribution Spools; 1-1/2” (38 mm); Black
MSRP $4.35
| Quantity | |
| Color | Black |
| Depth | 1.5" (38 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |