Cart
Loading...
Loading... 32651-001
Half Spool Kit for Motive Vertical Cable Manager; Pack of 4; Black
MSRP $47.88
| Height | 2.5" (64 mm) |
| Width | 2.1" (53 mm) |
| Depth | 4.7" (119 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 8.5" (22 cm) |
| Ship Length/Depth | 22" (559 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 0.5 LB (0.23 kg) |