Cart
Loading...
Loading... 11755-003
Fan/Filter Kit; 200 CFM; 115 VAC; 50/60 Hz; Includes power cord with NEMA 5-15P Plug
MSRP $586.98
| Type | 200 CFM, 115 VAC 50/60 Hz NEMA 5-15P |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |