Cart
Loading...
Loading... 15254-103
Adjustable Rail ServerRack; 84" (2100 mm) 45U H x 23.62" (600 mm) W x 35.43" (900 mm) D; 15.00" (380 mm) to 41.33" (1050 mm) Rail Depth; Square-Punched Equipment Mounting Holes; Gray
MSRP $1,626.16
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Depth | 35.4" (900 mm) |
| Min Rail Depth | 15" (380 mm) |
| Max Rail Depth | 41.33" (1050 mm) |
| Color | Gray |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 25" (64 cm) |
| Ship Length/Depth | 28" (711 mm) |
| Ship Height | 85" (216 cm) |
| Shipping Weight | 193 LB (87.54 kg) |