Cart
Loading...
Loading... 15211-108
Adjustable ServerRack; 108"H (2740 mm); 58 RMU; 15.75"D to 21.62"D (400 mm - 550 mm); Square-Punched Mounting Holes; Gray
MSRP $1,261.83
| Height | 108" (2740 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 15.8" (400 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 110" (279 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 107 LB (48.54 kg) |