Cart
Loading...
Loading... 15211-115
Adjustable ServerRack; 96"H (2400 mm); 51 RMU; 15.75"D to 21.62"D (400 mm - 550 mm); Square-Punched Mounting Holes; Gray
MSRP $1,107.40
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Gray |
| Depth | 15.8" (400 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 110" (279 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 99 LB (44.91 kg) |