Cart
Loading...
Loading... 15212-708
Adjustable ServerRack; 108"H (2740 mm); 58 RMU; 22.64"D to 28.54"D (575 mm - 725 mm); Square-Punched Mounting Holes; Black
MSRP $1,231.00
| Height | 108" (2740 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 22.6" (575 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 110" (279 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 111 LB (50.35 kg) |