Cart
Loading...
Loading... 15213-108
Adjustable ServerRack; 108"H (2740 mm); 58 RMU; 29.53"D to 35.43"D (750 mm - 900 mm); Square-Punched Mounting Holes; Gray
MSRP $1,323.43
| Height | 108" (2740 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 29.5" (750 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 110" (279 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 115 LB (52.16 kg) |