Cart
Loading...
Loading... 15213-701
Adjustable ServerRack; 72"H (1800 mm); 38 RMU; 29.53"D to 35.43"D (750 mm - 900 mm); Square-Punched Mounting Holes; Black
MSRP $994.81
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Black |
| Depth | 29.5" (750 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 91 LB (41.28 kg) |