Cart
Loading...
Loading... 15213-715
Adjustable ServerRack; 96"H (2400 mm); 51 RMU; 29.53"D to 35.43"D (750 mm - 900 mm); Square-Punched Mounting Holes; Black
MSRP $1,113.28
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Black |
| Depth | 29.5" (750 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 98" (249 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 107 LB (48.54 kg) |