Cart
Loading...
Loading... 15214-103
Adjustable ServerRack; 84"H (2100 mm); 45 RMU; 36.42"D to 42.32"D (925 mm - 1075 mm); Square-Punched Mounting Holes; Gray
MSRP $1,107.88
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Gray |
| Depth | 36.4" (925 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 101 LB (45.81 kg) |