Cart
Loading...
Loading... 15214-701
Adjustable ServerRack; 72"H (1800 mm); 38 RMU; 36.42"D to 42.32"D (925 mm - 1075 mm); Square-Punched Mounting Holes; Black
MSRP $1,024.12
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Black |
| Depth | 36.4" (925 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 96 LB (43.55 kg) |