Cart
Loading...
Loading... 15214-E15
Adjustable ServerRack; 96"H (2400 mm); 51 RMU; 36.42"D to 42.32"D (925 mm - 1075 mm); Square-Punched Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,256.88
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 36.4" (925 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 98" (249 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 111 LB (50.35 kg) |