Cart
Loading...
Loading... 15215-101
Adjustable QuadraRack; 72"H (1800 mm); 38 RMU; 15.75''D to 21.62''D (400 mm - 550 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Gray
MSRP $1,044.56
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Gray |
| Depth | 15.8" (400 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 85 LB (38.56 kg) |