Cart
Loading...
Loading... 15216-715
Adjustable QuadraRack; 96"H (2400 mm); 51 RMU; 22.64"D to 28.54"D (575 mm - 725 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Black
MSRP $1,142.59
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Color | Black |
| Depth | 22.6" (575 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 104 LB (47.17 kg) |