Cart
Loading...
Loading... 15216-E01
Adjustable QuadraRack; 72"H (1800 mm); 38 RMU; 22.64"D to 28.54"D (575 mm - 725 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,126.53
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Glacier White |
| Depth | 22.6" (575 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 89 LB (40.37 kg) |