Cart
Loading...
Loading... 15218-103
Adjustable QuadraRack; 84"H (2100 mm); 45 RMU; 36.42"D to 42.32"D (925 mm - 1075 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Gray
MSRP $1,169.39
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Gray |
| Depth | 36.4" (925 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 86" (218 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 102 LB (46.27 kg) |