Cart
Loading...
Loading... 15218-E08
Adjustable QuadraRack; 108"H (2740 mm); 58 RMU; 36.42"D to 42.32"D (925 mm - 1075 mm); #12-24 Threaded Mounting Holes; Glacier White
MSRP $1,483.18
| Height | 108" (2740 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 36.4" (925 mm) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 110" (279 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 11" (28 cm) |
| Shipping Weight | 120 LB (54.43 kg) |