Cart
Loading...
Loading... 50120-503
QuadraRack 4-Post Frame; 7'H (2.1 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Clear
MSRP $1,380.20
| Height | 7' (2.1 m) 45U |
| Color | Clear |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 72 LB (32.66 kg) |